Projektas

Langai

Pagrindinė „Reynaers Aluminium N.V.“ veikla – naujų, tobulesnių aliuminio sistemų kūrimas. Ši bendrovė visame pasaulyje pripažįstama kaip tarptautinė aliuminio sistemų projektuotoja ir tiekėja, o Europoje laikoma viena iš šios srities lyderių.

Liftai

Vienu metu gali kelti 5 žmones ir net 0,5m/s greičiu. Apartamentuose sumontuoti  jūsų patogumui net 3 tokio tipo liftai. Partnerių dėka radome išeitį turėti liftus, kurie tinka žmonėms su negalia, kurie butų nedideli ir kompaktiški  ir tuo pačiu turėtų aukštus greičio ir kokybės parametrus.  Lietuvoje bus panaudoti tokie pirmą kartą, nors Europos šalyse tai patikrinta ir pripažinta.

Stogas

Tai populiariausios čerpes Vokietijoje.  Jos puikiai atspindi Nidos architektūra. Joms būdinga prabangi išvaizda ir
dizainas, kuris tapo mūsų namu puošmena.

Šildymo- Kondicionavimo sistemos

DAIKIN Altherma - oras/vanduo šilumos siurbliai gali atlikti vienintelio arba pagrindinio Jūsų patalpų šildymo prietaiso funkciją, iki dviejų kartų (lyginant su dujiniu katilu)sumažindami Jūsų išlaidas patalpų šildymui, bei suteikiant Jums papildomą galimybę vasaros metu efektyviai vėsinti patalpas. Žemiau pateikiame patalpų šildymo išlaidų palyginimą, naudojant šildymui skirtingų kuro rūšių šildymo prietaisus. Iš pateiktų lentelių matome kodėl Skandinavijos šalių gyventojai patalpų šildymui daugiausia (virš 80 %) atvejų pasirenka orinius šilumos siurblius, kaip pagrindines šildymo priemones.

Žemiau pateiktame grafike matoma kiek kainuoja būsto šildymas DAIKIN-Altherma serijos oras-vanduo šilumos siurbliu, lyginant su kitais tradiciniais šildymo prietaisais.